Звернення Президента УАН Оніпко Олексія Федоровича

ДО РЕДКОЛЕГІЇ І ЧИТАЧІВ ЖУРНАЛУ «ВІСНИК ГРУШЕВСЬКОГО»

Українська Академія Наук вітає редколегію та читачів першого Всеукраїнського літературно-наукового та громадсько-політичного журналу “Вісник Грушевського”

 з Новим 2022 Роком!

Щиро  вітаємо з Новим 2022 Роком колектив редакції журналу, його творців, тих, хто їх надихає та генерує  ідеї видання  – академіка УАН Мальцева Олега Вікторовича та член-кореспондента УАН Слободянюка Костянтина Володимировича. Бажаємо нових творчих планів та успіхів в їх втіленні в життя,  нових звершень, цікавих проектів, взаємоповаги у колективі, завжди відчувати поруч надійне плече колеги і, звичайно ж, матеріальних благ.

Хочеться відзначити, що за роки  існування журнал, народжений самим Грушевським Михайлом Сергійовичем і відроджений людьми рідкісної енергії та ініціативності – академіком Мальцевим Олегом Вікторовичем та членом-кореспондентом УАН Слободянюком Костянтином Володимировичем – перетворився на авторитетне періодичне видання, на сторінках якого обговорюються актуальні проблеми науки, літератури та життя взагалі. . Публікації відзначені високою літературною якістю, фундаментальністю викладу, теоретизмом та глибокою філософічністю.

Журнал буквально з перших кроків опинився серед лідируючих видань. «Вісник Грушевського» рік у рік цілком очевидно підтверджував право на велику історичну естафету науково-популярних та літературно-мистецьких журналів України. І досить швидко знайшов славетних  друзів-авторів далеко за межами нашої країни. Читати його завжди цікаво. Колектив редакції на чолі з Мальцевим Олегом Вікторовичем веде дуже грамотну політику у галузі паблісіті журналу, перша паперова версія якого така ж  значна та приваблива для справжнього читача, , як і електронні, в Інтернеті. Без сумніву, видання нового типу – поєднує гуманітарну міждисциплінарність із філософською ґрунтовністю. 
     2021-й  рік для колективу став новим, і у той же час дуже непростим, але яскравим етапом історичної естафети. Зберігаючи чіткий ритм та високу якість публікацій електронного формату, колектив редколегії створив уперше з часів Грушевського та його побратимів друкований випуск «Вісника», чим зацікавив відомий  у світі Історико-Краєзнавчий музей Одеси, в експозиції якого зайняв гідне місце.

Бажаємо журналу “Вісник Грушевського” довголіття, творчих удач, продовження плідної співпраці з авторами, що вже друкувалися на його сторінках, та знайомства з новими іменами, здоров’я та успіхів усім, хто був з ним поряд протягом цих років і буде у майбутньому.

З Новим 2022 Роком!

 Президент Української академії наук,
Лауреат Державної премії України
у галузі науки і техніки, академік
Олексій Федорович Оніпко

Підписуйтеся на наші ресурси:

Facebook:  www.facebook.com/odhislit/

Telegram канал:  https://t.me/lnvistnik

Пошта редакції:  info@lnvistnik.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Комментировать