Передноворічна зустріч

Оскільки після власне зустрічі Нового року до нас надходить ще один, так званий Старий Новий рік (Старий… Новий !), напередодні цієї самої старої-нової зустрічі зазвичай тепло пригадуються пам’ятні передноворічні події. Ось – одна з них. Вона відбулася наприкінці незабутнього у багатьох відношеннях 2021-го року…

Голова Історико-літературного товариства ОРО УАН та головний редактор журналу “Вісник Грушевського”, заслужений журналіст України  К.Б. Каневський,  зустрівся з керівництвом та співпрацівниками славетного  Одеського Історико-краєзнавчого музею. Зберігач історії нашого міста, цей храм пам’яті Одеси та її улюбленець також став одним із колективних героїв наших журнальних публікацій.

Заступнику директора Одеського історико-краєзнавчого музею з наукової частини Юрію Олександровичу Слюсарю та його колегам було вручено перший в історії (після 1932 року) друкований випуск журналу “Вісник Грушевського”. Подію цю можна назвати історичною без перебільшення – заснований ще ХІХ столітті самим Михайлом Сергійовичем Грушевським, журнал видавався до 1932 року. І у 2019 році був відроджений академіком Мальцевим Олегом Вікторовичем, письменником, головою ОРВ Української Академії Наук, членом-кореспондентом УАН Слободенюком Костянтином Володимировичем   – за участю заслуженого журналіста України Каневського Кіма Борисовича.  З відродження  журнал видавався в електронному форматі. І ось вперше прийшов до сучасника у поліграфічному повно-об’ємному ілюстрованому варіанті (більше чотирьохсот сторінок). Відтепер він займе місце у експозиції музею, як історико-літературний атрибут знакових подій ужитті Одеси і України.

Підписуйтеся на наші ресурси:

Facebook:  www.facebook.com/odhislit/

Telegram канал:  https://t.me/lnvistnik                         

Пошта редакції:  info@lnvistnik.com.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Комментировать